Umów się na rozmowę
z doradcą

limer broker


Będziesz z nas zadowolony!

Wszystkie działania w zakresie ubezpieczeń prowadzimy na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego. Znamy się na branży, dlatego swoim Klientom oferujemy nie tylko pośredniczenie w transakcjach i negocjowanie najlepszych warunków ubezpieczeń, ale i fachowe doradztwo, nieustanną pomoc i przyjacielskie wsparcie. Tworzymy wyłącznie indywidualnie dopasowane programy ubezpieczeniowe, sprawnie likwidujemy szkody.

W swojej pracy zawsze kierujemy się specyfiką działalności, z którą mamy do czynienia i jej realnymi potrzebami. W efekcie nasze działania wyraźnie zwiększają poczucie bezpieczeństwa każdego z naszych Klientów.

Misja Brokera ubezpieczeniowego

Nasza praca to nasza pasja, a satysfakcja Klientów – to nasza satysfakcja. Wciąż doskonalimy standardy obsługi i staramy się być coraz lepsi. Jesteśmy otwarci, rzetelni i godni zaufania.

W przeciwieństwie do agentów ubezpieczeniowych, którzy reprezentują przede wszystkim interes towarzystwa ubezpieczeniowego, brokerzy działają tylko i wyłącznie na rzecz Klienta. Broker ubezpieczeniowy nie pobiera od Klientów żadnych opłat za swoje usługi.

Kluczowe kompetencje

Współpraca z Limer Broker obejmuje:

1. Analizę aktualnego stanu ochrony ubezpieczeniowej u Klienta (czyli tak zwany audyt ubezpieczeniowy).

Rzetelny audyt ubezpieczeniowej historii firmy stanowi solidny fundament dla naszej dalszej pracy. W ramach audytu uważnie weryfikujemy bieżące polisy, przyglądamy się również wcześniej zaistniałym szkodom.

2. Analizę rzeczywistego zapotrzebowania podmiotu na ochronę ubezpieczeniową

To moment, w którym poznajemy naszego Klienta i wyciągamy odpowiednie wnioski. Analizując jego ubezpieczeniowe potrzeby, bierzemy pod uwagę nie tylko aktualną ochronę ubezpieczeniową, ale branżę i specjalizację, w której się porusza.

3. Ustalenie potrzeb oraz oczekiwań Klienta i stworzenie na tej podstawie programu ubezpieczeniowego (określenie treści przyszłych umów ubezpieczenia)

Na podstawie wcześniej zebranych faktów i przeprowadzonego audytu, a także własnego doświadczenia i wiedzy proponujemy rzetelnie przygotowany i szyty na miarę program ubezpieczeniowy.

4. Negocjacje z zakładami ubezpieczeń

Po zebraniu ofert od towarzystw ubezpieczeniowych, uważnie je porównujemy i przechodzimy do negocjacji optymalnych warunków dla naszego Klienta. Gwarantujemy skuteczność i sprawność podejmowanych przez nas działań.

5. Omówienie i udzielenie pisemnej rekomendacji ofert

Szczegółowo i starannie analizujemy proponowane rozwiązania ubezpieczeniowe, zestawiamy je z indywidualnymi potrzebami Klienta i przygotowujemy rzetelną rekomendację ofert.

6. Doprowadzenie do zawarcia umowy ubezpieczenia

Dzięki nam nasz Klient nie musi się martwić o formalności i zaprzątać sobie głowy niezrozumiałą dokumentacją. Po wyborze ubezpieczyciela to my zajmujemy się wszystkimi formalnościami.

7. Wykonywanie obsługi aktywnych umów ubezpieczenia

Dzięki Limer Broker Klient może bez dodatkowych obciążeń zająć się rozwojem własnej działalności. To my dbamy o jego bezpieczeństwo, nieustannie zajmując się kompleksową obsługą aktywnych umów ubezpieczeniowych.

8. Zarządzanie portfelem ubezpieczeniowym klienta

To także do nas należą takie czynności, jak wznawianie umów czy aktualizacja potrzeb ubezpieczeniowych. Stanowimy również fachowe wsparcie w likwidacji szkód, doradzamy i nieustannie monitorujemy.

zezwolenie KNF